Wiele osób coraz częściej rezygnuje z wanny na rzecz kabiny prysznicowej, która nie dość, że zajmuje mniej miejsca, to jeszcze jest bardziej funkcjonalna i praktyczna przy codziennych szybkich kąpielach. Ponadto ich wybór w sklepach jest tak duży, że klienci mogą wybrać naprawdę ciekawy, ozdobny model kabiny, która będzie stanowiła prawdziwą dekorację w łazience. Ile kosztuje taka kabina? Odpowiedź poniżej.

Proste, funkcjonalne modele

Wybierając kabiny prysznicowe do małych łazienek – klienci wybierają zazwyczaj modele o wymiarach 70×70, 80×80 czy 90×90, które nie zajmują wiele miejsca oraz są wygodne w codziennym użyciu. Taka kabina może być narożna lub przyścienna, dzięki czemu wykorzystuje się jeszcze ściany pomieszczenia do jej zabudowy. Jej pozostałe części mogą być wykonane ze szkła przezroczystego, z tworzywa sztucznego lub ze szkła barwionego. W zależności od typu kabiny, spokojnie można dostosować ją do konkretnego pomieszczenia.

Ile kosztuje solidna i trwała kabina prysznicowa?

W salonach z asortymentem łazienkowym oraz w dużych marketach budowlanych można znaleźć kabiny od około kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Jej cena zależy od wielu czynników: od konkretnej marki, od wymiarów oraz materiału, z którego jest wykonana. Chcąc kupić niedrogą kabinę – klienci zazwyczaj decydują się na jej mniejszy rozmiar oraz na model zrobiony z tworzywa sztucznego bez jakichkolwiek ozdobnych dodatków. Osoby, które chcą kupić jednak efektowną, stylową i bardzo elegancką kabinę mogą wybrać bardzo nowoczesny i oryginalny model kabiny – wykonany ze szkła, ozdobny bardzo ciekawą, czarną kratką. Takie kabiny u sprawdzonych producentów kosztują od około 2000 zł do 3000 zł. Decydują się jednak na taki model, jej użytkownik może być pewny, iż nie tylko dopełni ona łazienkę i stworzy w niej wyjątkowy klimat, ale też posłuży ona domownikom przez dłuższy czas.

Więcej inspiracji znajdziecie na camero.pl

Możesz również cieszyć się: