Wygodne łóżko dziecięce piętrowe niezawodnie sprawdzi się w przypadku rodzeństwa, które współdzieli ze sobą jeden pokój. Tego typu rozwiązania pozwalają na efektowne zaoszczędzenie sporej ilości przestrzeni, które zajęłyby dwa pojedyncze łóżka stojące obok siebie. Niezastąpiony mebel będzie stanowił nie tylko komfortowe miejsce do spania, ale też swego rodzaju plac zabaw, w obrębie którego dzieci mogą oddawać się beztroskiej zabawie.

Nowoczesne łóżko z drabinką w praktyczny sposób wypełnia naszą przestrzeń, dopasowując się do pozostałych mebli oraz aranżacji panującej w pomieszczeniu. Oryginalna konstrukcja tego typu mebla często stanowi spełnienie dziecięcych marzeń, pozwalając na puszczenie wodzy fantazji i przerobienie łóżka na indiański wigwam czy specjalną bazę. 

Piętrowe łóżko dla dzieci, wysoka jakość 

 Piętrowe łóżka dla dzieci z różnych odmian drewna w rozmaitych kolorach możemy w łatwy sposób dostosować do stylistyki panującej w pokoju. Jasne łóżka w kolorze białym świetnie komponują się z aranżacjami w pastelowych kolorach, które przypadną do gustu wszystkim maluchom. Uniwersalnym rozwiązaniem będzie również zakup mebla w ciemnej palecie barwnej, który zestawimy z jasnymi elementami wystroju, na zasadzie kontrastu. Niektóre z dostępnych modeli posiadają dodatkowe udogodnienia w postaci dodatkowych półek czy przestronnej szuflady na pościel, w której zmieszczą się także różne akcesoria, lalki Barbie, samochodziki, pluszowe misie, gry planszowe w oryginalnych pudełkach czy inne zabawki. 

Niezastąpiony mebel w dziecięcym pokoju 

Komfortowe piętrowe łóżka dziecięce wykonane z drewna posiadają specjalne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, dzięki którym zyskujemy pewność co do stabilności danej konstrukcji oraz jej niezawodności. Dobranie odpowiedniego rozmiary materaca oraz kompletu kolorowej pościeli zapewni twojemu dziecku jakościowy sen, stanowiąc praktyczną inwestycję na długie lata. Zadbaj o zdrowie i wygodę malucha już od najmłodszych lat. 

Możesz również cieszyć się: