Wąskie korytarze oraz przedpokoje w mieszkach stanowią niebywały problem w urządzeniu. Meble powinny być zdecydowanie praktyczne i uniwersalne. Bez względu na wielkość i styl pomieszczenia wolnostojące szafki sprawdzają się zawsze. Zachwycają one prostotą oraz ciekawym wzornictwem. Różnego rodzaju szafeczki w korytarzu nie ograniczają przestrzeni, lecz spełniają wiele nieocenionych funkcji, począwszy od estetycznych po bardzo praktyczne.

Nowoczesna szafka na korytarz

Różnorodność stylów wyposażenia mieszkań sprawia, że coraz większym powodzeniem cieszą się uniwersalne meble pasujące niemal do każdego stylu. Przedpokój powinien być urządzony w tym samym klimacie co pozostała część mieszkania. Nowoczesna szafka na korytarz wyróżnia się ogromną funkcjonalnością. Tego typu mebel może służyć zarówno na schowanie butów, jak i na pozostałe niezbędne rzeczy, w tym różnego rodzaju odzież wierzchnią. W małych korytarzach sprawdzą się szafki:

  • wiszące,
  • wieszaki tapicerowane.

Ich nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że niezwykle są przydatne w tego typu pomieszczeniach. Szuflady uchylne bądź z organizerami pozwolą na przechowywanie podręcznych rzeczy, które zawsze są potrzebne do wyjścia. Z kolei wąskie szafki z siedziskami nie zajmują dużo miejsca. Ich szerokość można bez problemu dopasować do każdej przestrzeni.

szafka na korytarz

Jaka szafka do przedpokoju?

Aranżacja przedpokoju bądź bardzo wąskiego korytarza dzięki szafkom pozwoli na stworzenie funkcjonalnego pomieszczenia. Bardzo ważnym oraz kluczowy aspektem jest wybór odpowiedniego koloru mebla. Małe pomieszczenia bez okien warto wyposażyć w jasne szafeczki. Zdecydowanie rozjaśnią one wówczas wnętrze. W tym przypadku sprawdzą się białe szafki w postaci słupków z lustrem. Gama kolorystyczna pozwoli również na odpowiednie dopasowanie mebli. Wielbicielom mebli drewnianych przypadną do gustu wykonane z płyty laminowanej z odpornym na codzienne użytkowanie obrzeżem ABS niezwykle trwałe na zarysowania. Dostępne są emitujące naturalne słoje drewna sosnowego oraz dębowego.

Możesz również cieszyć się: