Dzisiaj są jeszcze osoby, które mają w mieszkaniach albo za małe powierzchnie albo za mało pomieszczeń. Czasami trudno jest wyodrębnić w jednym mieszkaniu zarówno salon jak i osobną jadalnię. Dlatego wiele takich osób poszukuje różnych rozwiązań i w różny sposób aranżuje swoje wnętrza. Doskonałym przykładem może okazać się ławostół. Mebel, który łączy w sobie stolik do kawy ze stołem na obiad dla rodziny.

Funkcjonalne rozwiązanie ławy

Decydując się na zakup 2w1 można mieć w domu bardzo funkcjonalny mebel. Ławostoły rozkładane są super rozwiązaniem dla mieszkań małych.
Na co dzień taki mebel będzie pełnił rolę zwykłego stolika do kawy zajmującego mało miejsca a w przypadkach nagłej potrzeby zmieni się w stół na kilka osób i na wystawny obiad.
Ławostoły rozkładane i podnoszone, dzisiaj, są bardzo oryginalnymi meblami o ciekawym i oryginalnym designie. Producenci starają się tworzyć konstrukcje łatwe w obsłudze a przy tym bardzo przyjemne dla oka. Można je dopasować do każdego stylu w mieszkaniu.
Ponadto ten ciekawy mebel zmienia zarówno powierzchnię swojego blatu jak i swoją wysokość.

Czy warto kupić taki mebel?

Oczywiście, że warto jest zainwestować w tego rodzaju mebel. Tym bardziej, że na co dzień duży stół nie będzie nam zagracał niepotrzebnie powierzchni. Zmieniający się stół w stolik do kawy, może być bardzo interesującym meblem, który doskonale wpłynie na aurę małego mieszkania. Ławostoły to dzisiaj bardzo ciekawe meble a przy tym niesamowicie funkcjonalne. Ponadto taki stół świetnie sprawdza się jako biurko, stolik w dziecinnym pokoju czy salonie.

Możesz również cieszyć się: