Każde pomieszczenie w domu, aby wyglądało na dokończone, wymaga dekoracji. Nie inaczej jest w przypadku kuchni, która bez dodatków może wyglądać ponuro, a przecież to miejsce, w którym codziennie spędza się sporo czasu. W klimat gotowania i aromatycznych zapachów wpasują się obrazy do kuchni na szkle.

To bardzo nowoczesne rozwiązanie, które nawet może zastąpić kafelki! Szkło sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe, a piękne wzory jeszcze je ubarwią.

Obrazy na szkle do kuchni 

Obrazy na szkle sprawdzą się w kuchni idealnie. Są odporne na zabrudzenia i łatwo utrzymać je w czystości, nie przesiąkną zapachem potraw i nie zamokną, dlatego poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. Ważne jest, aby wybrać szkło odporne na stłuczenia – wtedy bez problemu może zastąpić kafelki na ścianie, bo również ochroni przed wilgocią i plamami.

Obrazy szklane wyglądają bardzo nowocześnie, ale sprawdzą się w każdym stylu. Bardzo dobrze radzą sobie z upływem czasu, więc będą mogły zdobić kuchnię przez wiele lat, nie tracąc przy tym na wyglądzie. 

Obrazy do kuchni na szkle – jaki wzór wybrać? 

Tematyka obrazów szklanych jest w zasadzie nieskończona. Dzięki temu, że grafiki są drukowane na szkle, ich wybór jest ogromny, dlatego szukając odpowiedniego obrazu do kuchni, nie trzeba się ograniczać.

Warto dobrać go do ogólnego wystroju pomieszczenia i według własnego gustu, jednak u wszystkich świetnie sprawdzą się standardowe kuchenne wzory. Motywy z jedzeniem, czy alkoholem zawsze odnajdą się w kuchni, jednak równie dobrze można wybrać elektryzujący zachód słońca albo magiczne krajobrazy Toskanii. 

Możesz również cieszyć się: