Wiosna to dobry czas na zmianę we wnętrzach. Wiele osób w tym czasie chętnie wzbogaca swoje przestrzenie o żywsze kolory oraz dopełnia je różnymi, modnymi wzorami. W jakie dodatki warto zainwestować? Na co namawiają klientów dekoratorzy wnętrz?

Modne i stylowe dodatki


Każde wnętrze można odmienić szybko, sprawnie i niedużym kosztem. Wystarczy oryginalny pomysł, odrobina zaangażowania i dobranie świetnych dekoracji. Obecnie moda wnętrzarska daje duże pole do popisu. Modnych jest bowiem wiele stylów, które charakteryzują się zupełnie innymi cechami. Skandynawskie wzory bezapelacyjnie dominują w nowych, klimatycznych mieszkaniach, stylowych loftach oraz w przestronnych domach. Klienci chętnie inwestują w jeden dodatek, który już zmieni urok całego pomieszczenia. Narzuta na wersalkę w skandynawskie wzory szybko odmieni sypialnię i nada jej ciekawy, oryginalny i bardzo stylowy charakter.

Ważny jest materiał


Osoby zajmujące się dekoracją wnętrz, zgodnie twierdzą, iż w modzie jest minimalizm. Umiar i ograniczenie w dodatkach wyjdzie na dobre każdej przestrzeni. A co z materiałami, które są w naszych wnętrzach? Narzuta na wersalkę, poduszki, obrusy na stoły powinny być świetnej jakości. Lepiej postawić na naturalne tkaniny w stonowanych, jednolitych wzorach, które idealnie pasują do skandynawskiego klimatu, stylu boho oraz retro. Dzięki nim pomieszczenie wydaje się ciepłe i harmonijne.

Możesz również cieszyć się: