Dekorowanie wnętrz nie może się obyć bez wyboru odpowiedniego dywanu. Spośród wielu różnych form, oraz wzorów należy wybrać taki, który będzie pasował do stylu naszego mieszkania. Każdy dywan wnosi inny charakter i inaczej będzie się prezentował przy nowoczesnych czy klasycznych wnętrzach. Dywany tureckie i perskie to powiew Orientu, który przywiedzie nam na myśl dalekie kraje i podróże. Poznaj nasze tradycyjne i klasyczne dywany z oferty dywanów z Dalekiego Wschodu.

Dla odważnych i ciekawych świata

Chociaż nowoczesność na stałe wprowadziła się do naszych domów i mieszkań, to dywany klasyczne wciąż nie tracą na popularności. Dawniej były one kunsztownie plecione, co czyniło je cennym elementem wyposażenia wnętrza. Posiadały różne wzory, kolory i style, a każdy z nich cechował własny charakter. Tego typu dywany były dobrem sprowadzanym niekiedy z dalekich krajów, co miało wpływ także na ich cenę. Dzisiaj dywany tureckie nie są już wytwarzane z tak cennych materiałów, a także proces ich produkcji znacznie się zmienił. Te posiadane w ofercie naszego sklepu wykonane są z przędzy polipropylenowej najwyższej jakości, która gwarantuje miękkość, a wysoka jakość ich wykonania sprawia, że dywany nabywają szlachetności. W dodatku wszystkie importowane są prosto z Turcji.

Dywany klasyczne i powiew Orientu

Dywany tureckie nadadzą elegancji każdemu wnętrzu. Świetnie sprawdzą się w nowocześnie urządzonych mieszkaniach, dodając tradycyjnego charakteru. Stają się przez to ponadczasowe i nie wychodzą z mody. Zupełnie tak jak w dawnych czasach, są oznaką luksusu, oraz ekstrawagancji. Ich piękne i intensywne wzory na pewno będą zachwycały wszystkich gości i mieszkańców domu.  

Klasyczne dywany tureckie to piękno i komfort. Dzięki zastosowaniu technologii Heat-Set, włosie, z którego są wykonane, staje się miękkie i przyjemne w dotyku. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór dla siebie i cieszyć się oryginalnym dywanem, który urozmaici nasze wnętrze i doda mu trochę stylu.

Możesz również cieszyć się: