Przedpokój jest miejscem, które widzą wszyscy, którzy nas odwiedzają. Jest to wizytówka domu. Warto zadbać, by jego wygląd był imponujący. Jak zaaranżować elegancki i gustowny hol?

Ciekawa ściana

Nowoczesny przedpokój od pierwszego momentu rzuca się w oczy. Pomalowanie ścian na ciekawy kolor to nie jedyne rozwiązanie, by zadbać o niebanalny wygląd przedpokoju.

Płytki wielkoformatowe Tubądzin to sposób nie tylko na wykończenie podłogi. Dzięki dużym, a nawet bardzo dużym formatom prezentują się one świetnie również jako okładziny ścienne. Błyszcząca powierzchnia sprawia, że hol wydaje się duży i przestronny. Mała ilość fug konieczna do wykończenia daje wrażenie jednolitej powierzchni, co wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Na ścianie świetnie prezentują się płytki wielkoformatowe Tubądzin imitujące naturalny kamień. Jest to okładzina elegancka i bardzo ekskluzywna, a przedpokój nabiera innego charakteru.

Jak zadbać o podłogę?

Podłoga w przedpokoju musi być nie tylko elegancka, ale również funkcjonalna. Bardzo ważne jest utrzymanie jej w czystości. Korytarz z racji swojej funkcji jest bardzo narażony na wnoszenie zanieczyszczeń do domu. Płytki wielkoformatowe Tubądzin to sposób na elegancką i praktyczną przestrzeń razem z Home 100.

Wybierając płytki na podłogę warto skusić się na wielkoformatowe kafle, które powodują, że przestrzeń wydaje się duża i przestronna. Skoncentrowanie się na jasnych kolorach oraz powierzchniach z połyskiem pozwoli optycznie powiększyć korytarz.

Układając płytki wielkoformatowe Tubądzin warto zastosować delikatną fugę, by płytki były jak najmniej oddalone od siebie. Jest to rozwiązanie, które daje wrażenie jednolitości. Trzeba jednocześnie pamiętać, że nie można z fugi zrezygnować, gdyż płytki pracują. Koniecznie trzeba pamiętać, że bezfugowe położenie płytek na posadzce będzie powodowało gromadzenie się kurzu i pyłu między płytkami.

Możesz również cieszyć się: