Czy nie marzyłaś nigdy o tym, by posiadać w domu swój własny salon spa? Czy nie chciałabyś, aby wieczorna kąpiel nie stanowiła tylko rutynowej czynności, ale była Twoją wyjątkową chwilą wyciszenia? Jeśli myślisz, że osiągnięcie takiego efektu nie jest możliwe w domowym zaciszu, to nawet nie spodziewasz się, ile Cię omija. Przekonaj się, że stworzenie własnej strefy relaksu nie jest wcale takie trudne.

Twoja strefa relaksu

Wyobraź sobie, że zanurzasz się w ciepłej wodzie. Czujesz jak otulają Cię zmysłowe olejki eteryczne, aromatyczne sole musujące, puszysta, pachnąca piana. Umysł wycisza się przy łagodnych dźwiękach muzyki w tle, świece zapachowe na szklanej półce potęgują nastrój. Myślisz, że masz wszystko, co mieć możesz? A gdyby tak dopełnić ten obraz tym, czego w najlepszym się gabinecie odnowy nie może zabraknąć? A gdyby tak dopełnić ten obraz właśnie obrazem?

Obrazy do łazienki na szkle

Wydawać by się mogło, że wszelkiego rodzaju malowidła przypisane są do pomieszczeń, w których można je swobodne podziwiać. Wszak to sztuka, której należy się odpowiednie traktowanie. Jednak nie trzeba daleko szukać, by przypomnieć sobie o tym, jak wyglądały, chociażby starożytne łaźnie. Czyż nie były one zdobione różnego rodzaju finezyjnymi mozaikami? Wykonane na szkle obrazy łazienkowe mogą stanowić nawiązanie właśnie do tych antycznych dekoracji. Pomyśl jak wspaniale byłoby znaleźć się w takiej pięknej przestrzeni. Niczym królowa Kleopatra mogłabyś cieszyć swoje oczy pięknem przy każdym zanurzeniu się w wypełnionej po brzegi wannie. Obrazy na szkle do łazienki pozwolą Ci przenieść się dokładnie w te miejsca, które wyobrażasz sobie w tej wyjątkowej chwili, którą masz tylko dla siebie w swoim własnym domu.

Obrazy do łazienki na szkle dostępne w tym miejscu.

Możesz również cieszyć się: