Dostępne w sklepach kanapy są dla Ciebie za małe? Szukasz czegoś, co będzie mogło spełnić wymagania dużej rodziny? W takim przypadku sprawdź rogówki w kształcie litery U. To jeden z ostatnich hitów!

Rogówka, na której nie zabraknie miejsca

Najczęściej zwykłe narożniki w kształcie litery L posiadają długość od około 230 do 300 cm oraz głębokość od 140 do 210 cm.

Jeśli jednak taka powierzchnia do wypoczynku jest niewystarczająca, w takim przypadku warto zdecydować się na narożnik w kształcie U, który nie tylko ma większe wymiary, ale posiada jeszcze jeden wydłużony element zapewniający dodatkową przestrzeń do relaksu.

Dostępne w sprzedaży narożniki U najczęściej mają długość 260-400 cm oraz głębokość 200-350 cm, dlatego na pewno nie zabraknie na nich miejsca dla nikogo.

Narożniki w kształcie litery U – komfortowy wypoczynek

Gdy ważny jest komfort, narożnik U może być strzałem w dziesiątkę. Takie meble wypoczynkowe nie tylko zapewniają dużą przestrzeń do wypoczynku, ale również oferują dodatkowe udogodnienia.

Dla jeszcze większego komfortu narożniki w kształcie U posiadają:

  • dodatkowe poduszki
  • zagłówki – również z funkcją regulacji
  • wysokiej jakości pianki, na przykład pianki HR (wysokoelastyczne)
  • dopasowane podnóżki

Różne warianty materiałów obiciowych do wyboru

Aby narożnik w literę U był udanym zakupem, powinien być nie tylko wygodny, ale także dobrze wyglądać – klik. Producenci mogą zaoferować tego typu meble w wielu stylach i wykańczają je różnymi rodzajami materiałów obiciowych.

Najczęściej umeblowanie tego typu wykańczane jest z użyciem tkanin. Klienci decydują się głównie na materiały obiciowe w uniwersalnym, szarym kolorze, który pasuje do praktycznie każdej aranżacji.

W sprzedaży można znaleźć również modele obijane skórami ekologicznymi – są tańsze od skór naturalnych i nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Możesz również cieszyć się: