Paul Neuhaus producent oświetlenia od 1962 roku produkuje lampy. Wiele lat doświadczenia, niemiecka precyzja, dbałość o najmniejszy szczegół sprawiły, że firma jest uznaną marką w całej Europie.

Paul Neuhaus lampy

Oferta producenta jest imponująca – ponad 6 tysięcy propozycji różnego rodzaju lamp:

kinkiet-chiron
  • sufitowych,
  • stołowych,
  • kinkietów,
  • plafonów,
  • lamp zewnętrznych,
  • lamp LED.

W każdym prezentowanym modelu widać doświadczenie i troskę producenta, by lampa nie tylko ładnie wyglądała, ale spełniała swą podstawową i najważniejszą rolę jaką jest dobre oświetlenie danego pomieszczenia. Odpowiednio doświetlone pomieszczenie pozwala na lepsze funkcjonowanie, większy komfort i poczucie bezpieczeństwa, dlatego nawet lampy o bardzo wyrafinowanych kształtach emitują światło tak, by spełnić ten warunek.

Oświetlenie Paul Neuhaus – cechy

Lampy wykonane są z różnych materiałów – jest i stal, różne metale, tworzywa sztuczne, szkło, są mariaże tych materiałów, które pozwalają na uzyskanie ciekawych zestawień form, kształtów i kolorów. Lampy wykonane są solidnie, by służyły przez lata. Są innowacyjne – wiele modeli wykonano tak, by nie było widać mocowania do ściany, wiele z nich wyposażonych jest w czujniki, niektóre są sterowane za pomocą pilota. Niezależnie od tego, do jakiego pomieszczenia szukamy lampy, w jakim stylu jest ono urządzone, mnogość propozycji Paul Neuhaus sprawia, że łatwo znaleźć lampę, która spełni wszystkie wymagania. A w dodatku za przystępną cenę.

Gdzie kupić?

Każdy liczący się sklep z oświetleniem posiada w swojej ofercie lampy znanego przecież i liczącego się w branży niemieckiego producenta. Można je kupić zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych, więc jeśli ktoś marzy o dobrej, solidnej i ładnej lampie, nie powinien mieć kłopotu z jej znalezieniem.

Możesz również cieszyć się: