Cieszące się niesłabnącą od lat popularnością lampy WOFI są tworzone przez niemiecką firmę, która powstała 60 lat temu, na przełomie roku 1959 i 1960, w Niemczech. Stworzyły ją dwie rodziny, a pełna nazwa firmy pochodzi od ich nazwisk i brzmi Wortmann & Flitz GmbH.

Bez zbędnego zużycia energii

Firma wdraża rozwiązania, które pozwalają na maksymalną oszczędność energii elektrycznej. Oświetlenie WOFI Polska stosuje innowacyjne żarówki LEDowe, które pozwalają na zminimalizowanie poboru prądu.

Jednocześnie, żarówki te wystarczają na dłużej, a ich światło nie jest przytłumione. W godzinach wieczornych zapewniają odpowiednie oświetlenie, w pełni wystarczające do czytania i innych tego typu czynności bez szkody dla wzroku.

Do każdego pomieszczenia

Tworzone od sześćdziesięciu lat lampy firmy WOFI występują w naprawdę wielu wariantach kolorystycznych oraz w różnych wzorach. Dzięki temu, możliwe jest dobranie odpowiedniego oświetlenia do każdego pomieszczenia bez konieczności rezygnowania z wymarzonego koloru czy wzoru.

Oferta firmy wciąż się rozszerza, co sprawia że oferowane przez WOFI lampy znajdują coraz szersze grono zadowolonych odbiorców. Ich produkty oprócz wysokiej jakości, charakteryzuje także relatywnie niska cena, pozwalająca na znaczne oszczędności bez utraty jakości produktów.

Lampy od WOFI

Firma oferuje szeroki wybór oświetlenia do każdego pomieszczenia. Można nabyć między innymi:

  • lampy sufitowe,
  • lampy stołowe,
  • kinkiety,
  • lampy ogrodowe

i wiele innych. Jako że firma działa na rynku od wielu lat, oferuje rozwiązania do każdego pomieszczenia, a także na dwór. Możliwość doboru oświetlenia jednej firmy zapewnia nie tylko stylowy wygląd, ale również idealne dopasowanie produktów – www.

Decydując się na oświetlenie tej firmy można mieć pewność, że posłuży ono przez długie lata bez uszkodzeń i awarii.

Możesz również cieszyć się: