Pewnie wielu z nas pragnie, aby wystrój naszych pomieszczeń był zarówno ciekawy, ale i funkcjonalny. Najpopularniejsze meble, takie jak na przykład stolik Lack są bardzo praktyczne, jednak ich proste wykonanie nie robi wielkiego efektu w salonach. Nadchodzi jednak pomysł na ożywienie nudnych mebli

Naklejki na stół Ikea

Wraz z biegiem czasu meble mogą wyglądać na zniszczone, co za tym idzie najlepiej byłoby się ich po prostu pozbyć. Jednak nie jest konieczne od razu kupowanie nowego asortymentu. Markety budowlane wprowadziły nowość na rynek sprzedaży. Są to najzwyklejsze naklejki, które w błyskawicznym czasie odnawiają nasze smutne umeblowanie.
Charakteryzują się głównie:

  • niską ceną,
  • wodoodpornością,
  • dużą wytrzymałością na uszkodzenia,
  • szybkim montażem,
  • pięknymi wzorami i kolorami.

Zastosowanie naklejek na stoliki zmieni zwykły mebel w dekoracyjny stół, który będzie wyglądał bardzo oryginalnie.

Naklejki na stolik Ikea

Znany wszystkim stolik Lack jest bardzo wygodnym i praktycznym meblem, jednak jego proste wykonanie nie cieszy oczu. Naklejka na stolik Lack zmieni biały mebel w ciekawy oryginalny stolik. Wystarczy udać się do najbliższego sklepu budowlanego czy odwiedzić odpowiednie strony internetowe i wybrać interesujący nas wzór i rozmiar za odpowiednią cenę. Efekt „wow” po nałożeniu naklejki jest gwarantowany, a jeśli i taka w późniejszym czasie ulegnie zniszczeniom bądź zechcemy znowu zmienić wzór, wystarczy ją tylko delikatnie odkleić.

Jeśli szukamy inspiracji na odnowienie starych mebli, dobrym rozwiązaniem okażą się naklejki. Ich niska cena i bardzo szybki montaż ożywi nasz wystrój pomieszczeń i doda trochę pozytywnej energii. Nie skazujmy starych mebli od razu na śmierć! Bądźmy kreatywni i zakupmy ciekawe wzory naklejek na stoliki, które z pewnością przyniosą zadowalające efekty.

Możesz również cieszyć się: