Projektanci w aranżacjach łazienek zwracają uwagę na poszczególne produkty w aranżacji, w tym na umywalki. Niejednokrotnie stają się elementem, który przyciąga uwagę klienta. Czy umywalka zawsze musi być w białym kolorze? Odkryj, jak firma Roca zaskakuje swoją ofertą na umywalki!

Umywalki Roca – poznaj serię FINECERAMIC!

Serię umywalek Roca FINECERAMIC charakteryzuje ciekawe wzornictwo. Wykonane zostały z ceramiki, a forma o cienkich rantach nie sprawia wrażenia ciężkiej bryły. W zależności od wizji projektanta czy wytycznych klienta model umywalki można indywidualnie dopasować. Obok umywalek montowanych na blat, pod blat, producent przygotował serie umywalek ściennych, jak i stojących. W ofercie znalazły się umywalki kwadratowe i delikatniejsze owalne.  Umywalki Roca zaskakują gamą kolorów do wyboru. Łazienka nie musi być nudna! Wybrane modele zamówisz w kolorze beżowym, perłowym, a nawet w barwie onyksy i cafe. W ten sposób stworzysz niebanalne połączenia.

Umywalki Roca – dla małych i dużych łazienek

Bogata oferta na umywalki firmy Roca oferuje klientom rozwiązania do każdej łazienki. Przy niewielkich pomieszczeniach, jak toaleta klienci znajdą ceramikę o niewielkich rozmiarach. Szerokość umywalki, która nie przekracza 30 centymetrów sprawdzi się wówczas idealnie.

Dla szczęśliwych posiadaczy pokoi kąpielowych firma Roca przygotowała umywalki o długości 100 centymetrów, które pięknie prezentują się zamontowane na ścianie. Ceramika uzupełniona chromowanym syfonem stanowi kluczowy element całej aranżacji. Blat ceramiczny przy dużej umywalce pełni funkcje miejsca na niezbędne kosmetyki.

Odkryj całą ofertę umywalek Roca!

Możesz również cieszyć się: