Wiosna to czas zmian i nowości. Budząca się do życia przyroda zachęca do odświeżenia również własnego otoczenia. To właśnie na wiosnę najczęściej wracają pomysły remontu wnętrza czy zmiany wystroju. Oczywiście duże zmiany to często wysokie koszty i czas, który nie zawsze możemy poświęcić. Jak zatem odmienić swoje wnętrze, by nie odczuł tego portfel, a zmiana nie wiązała się z koniecznością przeznaczenia znacznej ilości czasu? To proste!

Odmień przedpokój – poczujesz wiosnę!

Łatwym sposobem na wprowadzenie zmian we wnętrzu jest zmiana aranżacji w korytarzu. Wystarczy poświęcić nieco czasu na wybór mebli do przedpokoju, aby nadać tej części mieszkania zupełnie nowe oblicze. Przedpokój to przecież miejsce, które wita nas w naszych czterech kątach. Odmienione wnętrze w tej części mieszkania doda nam nowej energii i pozwoli całkowicie inaczej spojrzeć na pozostałą przestrzeń.

źródło: https://witek.pl/meble/pomieszczenia/meble-do-przedpokoju/

Jasne kolory dodadzą lekkości

Jakie meble do przedpokoju wybrać? Warto postawić na coś zupełnie innego, niż dotychczas. Dobrym pomysłem mogą być białe meble, bardzo modne we współczesnych wnętrzach. Jasna kolorystka doda przestrzeni lekkości i odświeżenia, wprowadzi przytulną atmosferę i będzie zapraszać do przekroczenia progu mieszkania. Warto też uzupełnić meble dodatkami w dopasowanej stylistyce i kolorystyce. Szczególnie modne są teraz srebrne detale, które nawet niewielkiemu wnętrzu dodadzą szyku i uroku.

Nawet niewielkim nakładem można odmienić wnętrze na wiosnę. Wystarczy dobrać kilka nowych mebli, by móc cieszyć się odświeżoną przestrzenią, która doda wiosennej energii.

Możesz również cieszyć się: